GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI

WT-CZW: 12:00 - 18:00
PT: 12:00 - 20:00
SB-ND: 11:00 - 20:00
ŚWIĘTA: 11:00 - 20:00

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy
Zamek, imprezy, restauracja
Oceń imprezę
Brak oceny

Mikołaj do Warowni zawitał

2014-12-04/05/06/07

Gdy 6 grudnia nastaje, restauracje na Śląsku organizują Mikołajki. W tym roku, nasza restauracja urządziła aż 4-dniowe Mikołajki w Pszczynie, aby każdy mały przybysz – z Pszczyny, Żor, Czechowic-Dziedzic, Goczałkowic, Kobióru, Piasku, Bierunia, Bielska-Białej, a nawet Katowic czy odleglejszych krain, zdążył do nas zawitać i z Mikołajem – biskupem się spotkać. Tradycyjne Mikołajki na Śląsku to już rzadkość. Z radością powitaliśmy szerokie grono dzieci, na które czekały jedyne takie atrakcje w Pszczynie. Elfy i królowa śniegu zadbały o moc zabaw. Mikołaj z każdym się przywitał i zdjęcie zrobił. Gdy tylko ktoś zgłodniał, zjeść mógł pyszny, domowy obiad. A że impreza dla dzieci to była, specjalne menu dziecięce przygotowaliśmy. Zobaczcie zatem, jak Mikołaj w restauracji w Pszczynie wyglądał i sprawdźcie, jakie imprezy w Pszczynie szykuje dla dzieci i dorosłych Włodarz jeszcze w 2014r.


Mikołaj zaglądnął przez okno i zobaczył wiele uśmiechniętych dzieci, które na niego czekały. Postanowił szybko spotkać się z najmłodszymi. Jego pomocne elfy układały prezenty pod choinką, a jeden z nich zdawał relację, czy aby wszyscy byli grzeczni. Odwiedziła nas także Królowa Śniegu, która zaprosiła wszystkich do wspólnej zabawy. Śmiechu i harców było co niemiara, a jak to wyglądało, zobaczcie sami...


Warowni posłańcy uprzejmie donoszą, iż na zamku co czas jakiś jegomość specjalny gości! Sir Grzegorz Dziewoński się zwie i swym saraceńskim urządzeniem dusze nam kradnie raz po raz... Z jego oto rąk magiczne obrazy wychodzą co je potem wszyscy oglądać możemy!

Z tego miejsca też podziękować chcemy za to iż z nami czasu tyle spędza, ku radości dziatek, dworzan i dam wszelakich. Niech po murach Warowni naszej i na cały świat się niesie wieść, że oto najznamienitszego fotografa mamy i z całego serca mu składamy słowo jedno: dziękujemy!

A kto zechce równie piękne obrazy posiadać kontakt podajemy:
GRZEGORZ DZIEWOŃSKI
tel.: 601 468 166
email: videofon@o2.pl


Najnowsze galerie imprez


‹ zobacz wszystkie galerie imprez