Warownia nieczynna do odwołania

Informujemy, że Warownia Pszczyńskich Rycerzy pozostaje zamknięta aż do odwołania.

GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI

NIECZYNNE DO ODWOŁANIA

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy
Zamek, imprezy, restauracja
Oceń imprezę
Brak oceny

Mikołaj do Warowni zawitał

2014-12-04/05/06/07

Gdy 6 grudnia nastaje, restauracje na Śląsku organizują Mikołajki. W tym roku, nasza restauracja urządziła aż 4-dniowe Mikołajki w Pszczynie, aby każdy mały przybysz – z Pszczyny, Żor, Czechowic-Dziedzic, Goczałkowic, Kobióru, Piasku, Bierunia, Bielska-Białej, a nawet Katowic czy odleglejszych krain, zdążył do nas zawitać i z Mikołajem – biskupem się spotkać. Tradycyjne Mikołajki na Śląsku to już rzadkość. Z radością powitaliśmy szerokie grono dzieci, na które czekały jedyne takie atrakcje w Pszczynie. Elfy i królowa śniegu zadbały o moc zabaw. Mikołaj z każdym się przywitał i zdjęcie zrobił. Gdy tylko ktoś zgłodniał, zjeść mógł pyszny, domowy obiad. A że impreza dla dzieci to była, specjalne menu dziecięce przygotowaliśmy. Zobaczcie zatem, jak Mikołaj w restauracji w Pszczynie wyglądał i sprawdźcie, jakie imprezy w Pszczynie szykuje dla dzieci i dorosłych Włodarz jeszcze w 2014r.


Mikołaj zaglądnął przez okno i zobaczył wiele uśmiechniętych dzieci, które na niego czekały. Postanowił szybko spotkać się z najmłodszymi. Jego pomocne elfy układały prezenty pod choinką, a jeden z nich zdawał relację, czy aby wszyscy byli grzeczni. Odwiedziła nas także Królowa Śniegu, która zaprosiła wszystkich do wspólnej zabawy. Śmiechu i harców było co niemiara, a jak to wyglądało, zobaczcie sami...


Warowni posłańcy uprzejmie donoszą, iż na zamku co czas jakiś jegomość specjalny gości! Sir Grzegorz Dziewoński się zwie i swym saraceńskim urządzeniem dusze nam kradnie raz po raz... Z jego oto rąk magiczne obrazy wychodzą co je potem wszyscy oglądać możemy!

Z tego miejsca też podziękować chcemy za to iż z nami czasu tyle spędza, ku radości dziatek, dworzan i dam wszelakich. Niech po murach Warowni naszej i na cały świat się niesie wieść, że oto najznamienitszego fotografa mamy i z całego serca mu składamy słowo jedno: dziękujemy!

A kto zechce równie piękne obrazy posiadać kontakt podajemy:
GRZEGORZ DZIEWOŃSKI
tel.: 601 468 166
email: videofon@o2.pl


Najnowsze galerie imprez


‹ zobacz wszystkie galerie imprez