CAŁKOWITA REZERWACJA LOKALU

W sobotę 25 maja 2019 r. Warownia będzie nieczynna w związku z całkowitą rezerwacją lokalu. Przepraszamy i zapraszamy w pozostałe dni.

GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI

WT-CZW: 12:00 - 20:00
PT: 12:00 - 21:00
SB: 11:00 - 21:00
ND: 11:00 - 20:00
PON: nieczynne

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy

Zamek, imprezy, restauracja

Oceń imprezę
Brak oceny

Kobiety świętują

2018-03-10/11

Zgodnie z coroczną tradycją, gdy Dzień Kobiet nadchodzi, restauracje na Śląsku organizują imprezy dla Pań. Nasza śląska restauracja urządziła rodzinny Dzień Kobiet w Pszczynie – pełen atrakcji dla rodziców z dziećmi. Były tańce, niespodzianki dla Pań, konkurencje dla Panów oraz animacje w restauracji. Na stołach królował łosoś na zielonych warzywach podawany, zatem jeśli zastanawiacie się, gdzie w Pszczynie zjeść świeżą rybę, na nasz zamek zapraszamy! Tymczasem zobaczcie, jak piękne Damy w towarzystwie swych najbliższych uczciły swe święto i koniecznie dołączcie do nas podczas kolejnych imprez w Pszczynie wiosną 2018.


Miniony weekend cały poświęcony był pięknym Damom. Dzielni rycerze im usługiwali, a nawet swe żelazne rękawice mierzyć pozwalali. Zaś małe księżniczki ciekawe ozdoby i korony tworzyły. Zobaczcie sami jak Święto Kobiet w Warowni Damy uczciły.


Najnowsze galerie imprez


‹ zobacz wszystkie galerie imprez