Warownia nieczynna do odwołania

Informujemy, że Warownia Pszczyńskich Rycerzy pozostaje zamknięta aż do odwołania.

GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI

NIECZYNNE DO ODWOŁANIA

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy
Zamek, imprezy, restauracja
Oceń imprezę
Brak oceny

Halloween

2017-10-27

Imprezy dla dzieci na Śląsku to specjalność naszego średniowiecznego zamku! Halloween w Pszczynie, czyli huczny bal przebierańców dla dzieci, odbywa się co roku w naszej śląskiej restauracji. Atrakcje halloweenowe dla dzieci czekają rozmaite - są zabawy, tańce, konkurencje i pokazy. Żaden mały przebieraniec nie może straszyć z pustym żołądkiem, dlatego kuchmistrz dba o menu dla dzieci. Zobaczcie sami, jak bawiliśmy się podczas tegorocznego święta halloween oraz sprawdźcie, jakie atrakcje w Pszczynie wciąż przed nami.


W ostatni piątek października Warownię nawiedziły stwory, czarownice, kościotrupy, duchy i potwory. Odwiedził nas również sam Scooby Doo wraz ze swymi przyjaciółmi. Wszyscy szukaliśmy ducha, który porwał naszego księciunia. Zwieńczeniem balu było wielkie straszenie na podgrodziu. Jak się jednak okazało, nie taki stwór straszny, jak go malują...


Chcesz otrzymać bezpłatny dostęp do wszystkich zdjęć z imprezy?

  • Prześlij nam swój adres e-mail na info@warownia.com.pl (o ile nie podałeś go podczas imprezy).
  • W ciągu kilku tygodni od wydarzenia (na ogół 1-3) otrzymasz na podany adres e-mail link do systemu z wszystkimi zdjęciami - pamiętaj, by sprawdzić folder spam. Dostęp do zdjęć mogą uzyskać tylko uczestnicy danej imprezy.

Najnowsze galerie imprez


‹ zobacz wszystkie galerie imprez