GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI

WT-CZW: 12:00 - 18:00
PT: 12:00 - 20:00
SB-ND: 11:00 - 20:00
ŚWIĘTA: 11:00 - 20:00

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy
Zamek, imprezy, restauracja
Oceń imprezę
Brak oceny

Figle, psoty i inne bibeloty

2014-04-05/06

W weekend 5-6 kwietnia, nasza restauracja zamieniła się w krainę figli i psot. Zadbał o to sam...Stańczyk. Zabawy dla dzieci trwały przez cały dzień w sobotę i w niedzielę. Wśród atrakcji znalazły się tematyczne animacje i pokazy, konkurencje, gry i zajęcia plastyczne. Podczas imprezy, psotny błazen scenariusze pozmieniał. I tym sposobem na zamku znalazły się różne, przedziwne postacie. Pogoda była tak piękna, że plac zabaw w mgnieniu oka wypełniły dźwięki śmiechu i radości. Na zamku gościliśmy przybyszów z różnych krain Śląska. Odwiedziły nas Tychy, Czechowice-Dziedzice i Bielsko-Biała. Każdy opuszczał bramy płacząc (dosłownie) ze śmiechu. Zapraszamy do Warowni na najzabawniejsze imprezy w Pszczynie!


Oj wesoło nam było na Warowni, oj wesoło. Stańczyk rozśmieszał, fikołki robił, a że sam być nie chciał błaznem, tako i dzieci malując im buźki do swego kanonu dołączył. W figlach swych tak daleko zabrnął, że i scenariusze pozmieniał i tak prócz Romea z bólem brzucha i Rycerza co w zbroi swej mieszkał, nawet sam Batman średniowieczny u nas się pojawił.

Tych psot tak dużo było, że i murowany "Warowniś", śmiech dzieci usłyszał i do zabawy się przyłączył, a i nawet kat ponury uśmiechem nas uraczył i zamiast głowy ścinać czasem jeno w kogoś jajkiem rzucił. W weekend ten błazen wszystkich śmiechem pozarażał, bibeloty porozdawał, a magiczna cebula co w obiegu była, łez wielu dostarczyła, lecz tylko ze szczęścia.


Najnowsze galerie imprez


‹ zobacz wszystkie galerie imprez