Warownia nieczynna do odwołania

Informujemy, że Warownia Pszczyńskich Rycerzy pozostaje zamknięta aż do odwołania.

GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI

NIECZYNNE DO ODWOŁANIA

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy
Zamek, imprezy, restauracja
Oceń imprezę
Brak oceny

Figle, psoty i inne bibeloty

2014-04-05/06

W weekend 5-6 kwietnia, nasza restauracja zamieniła się w krainę figli i psot. Zadbał o to sam...Stańczyk. Zabawy dla dzieci trwały przez cały dzień w sobotę i w niedzielę. Wśród atrakcji znalazły się tematyczne animacje i pokazy, konkurencje, gry i zajęcia plastyczne. Podczas imprezy, psotny błazen scenariusze pozmieniał. I tym sposobem na zamku znalazły się różne, przedziwne postacie. Pogoda była tak piękna, że plac zabaw w mgnieniu oka wypełniły dźwięki śmiechu i radości. Na zamku gościliśmy przybyszów z różnych krain Śląska. Odwiedziły nas Tychy, Czechowice-Dziedzice i Bielsko-Biała. Każdy opuszczał bramy płacząc (dosłownie) ze śmiechu. Zapraszamy do Warowni na najzabawniejsze imprezy w Pszczynie!


Oj wesoło nam było na Warowni, oj wesoło. Stańczyk rozśmieszał, fikołki robił, a że sam być nie chciał błaznem, tako i dzieci malując im buźki do swego kanonu dołączył. W figlach swych tak daleko zabrnął, że i scenariusze pozmieniał i tak prócz Romea z bólem brzucha i Rycerza co w zbroi swej mieszkał, nawet sam Batman średniowieczny u nas się pojawił.

Tych psot tak dużo było, że i murowany "Warowniś", śmiech dzieci usłyszał i do zabawy się przyłączył, a i nawet kat ponury uśmiechem nas uraczył i zamiast głowy ścinać czasem jeno w kogoś jajkiem rzucił. W weekend ten błazen wszystkich śmiechem pozarażał, bibeloty porozdawał, a magiczna cebula co w obiegu była, łez wielu dostarczyła, lecz tylko ze szczęścia.


Najnowsze galerie imprez


‹ zobacz wszystkie galerie imprez