CAŁKOWITA REZERWACJA LOKALU

W sobotę 25 maja 2019 r. Warownia będzie nieczynna w związku z całkowitą rezerwacją lokalu. Przepraszamy i zapraszamy w pozostałe dni.

GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI

WT-CZW: 12:00 - 20:00
PT: 12:00 - 21:00
SB: 11:00 - 21:00
ND: 11:00 - 20:00
PON: nieczynne

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy

Zamek, imprezy, restauracja

Oceń imprezę
Brak oceny

Dzień Kobiet

2018-03-10

Dwa razy w roku, w naszej restauracji na Śląsku organizujmy imprezy tylko dla Pań. Jedną z nich jest październikowy Babski Sabat, a drugą – bal z okazji Dnia Kobiet w marcu. Podczas Zjazdu Niewiast 2018 gościliśmy Damy z całego Śląska, m.in. z Katowic, Pszczyny, Bielska-Białej, Żor, Tychów, Piasku czy Kobióra, by wziąć udział w specjalnych, babskich animacjach i zakosztować wykwintnej kuchni. Podczas Dnia Kobiet 2018 zabraknąć nie mogło tańców i hulańców, konkurencji, konkursów, pokazów mody, biżuterii i fryzur oraz wielu innych atrakcji dla dorosłych. Sami zobaczcie, jak Panie się bawiły na naszym zamku w Pszczynie oraz sprawdźcie, jakie imprezy na Śląsku (dla rodzin i nie tylko) nadchodzą wielkimi krokami.


10 marca wieczorową porą piękne Damy do Warowni przybyły i doskonale się bawiły. Był pokaz mody i zabawne animacje. Konkurencje i zabawy niemal całą noc trwały, a Damy zacne nagrody wygrywały, których sponsorami byli By Dziubeka, Puchałka Hair Academy, FEBA, Fit Lady Studio i MARY KAY.

Dziękujemy drogie Niewiasty za przybycie.


Najnowsze galerie imprez


‹ zobacz wszystkie galerie imprez