CAŁKOWITA REZERWACJA LOKALU

W sobotę 25 maja 2019 r. Warownia będzie nieczynna w związku z całkowitą rezerwacją lokalu. Przepraszamy i zapraszamy w pozostałe dni.

GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI

WT-CZW: 12:00 - 20:00
PT: 12:00 - 21:00
SB: 11:00 - 21:00
ND: 11:00 - 20:00
PON: nieczynne

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy

Zamek, imprezy, restauracja

Oceń imprezę
Brak oceny

Dzień Kobiet

2015-03-08

Dzień Kobiet to zawsze czas wyjątkowy. Restauracje na Śląsku i w całej Polsce szykują specjalne niespodzianki dla pań. Nasza restauracja w Pszczynie cały weekend zadedykowała płci pięknej. Atrakcje w Pszczynie czekały nie lada - i to nie tylko na czcigodne damy, które już w progu otrzymywały kwiaty. Zadbaliśmy także o atrakcje dla dzieci i przybyłych mężów, którzy chętnie wzięli udział w zabawach, organizowanych w salach pszczyńskiego zamku. Dzień Kobiet w Pszczynie stał się doskonałą okazją, by turniej rycerski urządzić. Udowodniliśmy, że prawdziwi rycerze wciąż istnieją i umieją zawalczyć o wybranki swego serca. Na stołach królowa tradycyjna kuchnia polska, śląska, litewska, czeska i włoska. Pizza w Pszczynie dużym i małym bardzo smakowała. Pogoda dopisała, więc dziatwa mogła nareszcie wyjść na średniowieczny plac zabaw przy restauracji. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z Dnia Kobiet w Pszczynie 2015 oraz do sprawdzenia, jakie imprezy na Śląsku szykuje Włodarz już wkrótce.


Piękne Damy nawiedziły w ten weekend Warownię. Od samego progu witał je dzielny rycerz. W środku kryły się niespodzianki, a każda z Dam została obdarowana kwiatkiem. Na małe księżniczki czekały koraliki, z których tworzyły one ciekawą biżuterię. Z kolei mali rycerze przygotowywali przepiękne kwiaty.


Najnowsze galerie imprez


‹ zobacz wszystkie galerie imprez