Warownia nieczynna do odwołania

Informujemy, że Warownia Pszczyńskich Rycerzy pozostaje zamknięta aż do odwołania.

GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI

NIECZYNNE DO ODWOŁANIA

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy
Zamek, imprezy, restauracja
Oceń imprezę
Brak oceny

Dzień Dziecka

2017-06-03/04

Warownia to restauracja na Śląsku dla dzieci, dlatego Dzień Dziecka jest dla nas jednym z najważniejszych świąt w całym roku, które uczcić należy w sposób szczególny... W weekend 3-4 czerwca hucznie świętowaliśmy Dzień Dziecka w Pszczynie. Atrakcji dla dzieci na Śląsku czekało co niemiara! W sobotę bawiliśmy się w salach zamku i na podgrodziu, a w niedzielę na Polu Bitewnym – ogromnym, zielonym terenie przy Warowni, gdzie organizujemy pikniki rodzinne, imprezy firmowe w Pszczynie czy wesela w plenerze. Zobaczcie sami, jak zabawa w tym roku wyglądała oraz sprawdźcie, jakie imprezy dla dzieci na Śląsku szykujemy latem 2017.


Cóż to był za weekend bajkowy… Dzień Dziatwy uczciliśmy w sposób wyjątkowy! W sobotę na podgrodziu dziatwa świętowała, za to w niedzielę na Polu Bitewnym huczna zabawa się odbywała. Za Bramą Walecznych atrakcji czekało bez liku – bajkowe postaci, dmuchańce, a nawet przejażdżki na koniku. W konkurencjach całe rodziny udział brały, dzieci malowały i na smoki polowały, a dwórki twarze pięknie ozdabiały. Piraci do nas przypłynęli i w niezwykłą podróż śmiałków wzięli. Co jeszcze się działo, tego nie sposób opisać słowami - to trzeba przeżyć bawiąc się razem z nami! Dziękujemy za wspólne świętowanie. Kto był, niechaj pozostawi opinii jedno zdanie.

Serdecznie dziękujemy Urzędowi Miejskiemu w Pszczynie oraz Wydawnictwu Literatura z Łodzi za ufundowanie nagród (książek), które mogliśmy rozdać małym Gościom podczas pikniku.

logo-pszczyna.jpg

logo-literatura.jpgNajnowsze galerie imprez


‹ zobacz wszystkie galerie imprez