GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI

WT-CZW: 12:00 - 18:00
PT: 12:00 - 20:00
SB-ND: 11:00 - 20:00
ŚWIĘTA: 11:00 - 20:00

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy
Zamek, imprezy, restauracja
Oceń imprezę
Brak oceny

Dzień Dziecka

2017-06-03/04

Warownia to restauracja na Śląsku dla dzieci, dlatego Dzień Dziecka jest dla nas jednym z najważniejszych świąt w całym roku, które uczcić należy w sposób szczególny... W weekend 3-4 czerwca hucznie świętowaliśmy Dzień Dziecka w Pszczynie. Atrakcji dla dzieci na Śląsku czekało co niemiara! W sobotę bawiliśmy się w salach zamku i na podgrodziu, a w niedzielę na Polu Bitewnym – ogromnym, zielonym terenie przy Warowni, gdzie organizujemy pikniki rodzinne, imprezy firmowe w Pszczynie czy wesela w plenerze. Zobaczcie sami, jak zabawa w tym roku wyglądała oraz sprawdźcie, jakie imprezy dla dzieci na Śląsku szykujemy latem 2017.


Cóż to był za weekend bajkowy… Dzień Dziatwy uczciliśmy w sposób wyjątkowy! W sobotę na podgrodziu dziatwa świętowała, za to w niedzielę na Polu Bitewnym huczna zabawa się odbywała. Za Bramą Walecznych atrakcji czekało bez liku – bajkowe postaci, dmuchańce, a nawet przejażdżki na koniku. W konkurencjach całe rodziny udział brały, dzieci malowały i na smoki polowały, a dwórki twarze pięknie ozdabiały. Piraci do nas przypłynęli i w niezwykłą podróż śmiałków wzięli. Co jeszcze się działo, tego nie sposób opisać słowami - to trzeba przeżyć bawiąc się razem z nami! Dziękujemy za wspólne świętowanie. Kto był, niechaj pozostawi opinii jedno zdanie.

Serdecznie dziękujemy Urzędowi Miejskiemu w Pszczynie oraz Wydawnictwu Literatura z Łodzi za ufundowanie nagród (książek), które mogliśmy rozdać małym Gościom podczas pikniku.

logo-pszczyna.jpg

logo-literatura.jpgNajnowsze galerie imprez


‹ zobacz wszystkie galerie imprez