CAŁKOWITA REZERWACJA LOKALU

W sobotę 25 maja 2019 r. Warownia będzie nieczynna w związku z całkowitą rezerwacją lokalu. Przepraszamy i zapraszamy w pozostałe dni.

GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI

WT-CZW: 12:00 - 20:00
PT: 12:00 - 21:00
SB: 11:00 - 21:00
ND: 11:00 - 20:00
PON: nieczynne

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy

Zamek, imprezy, restauracja

Oceń imprezę
Brak oceny

Dworskie zabawy czyli hulanki i swawole

2018-02-10/11

Każdy, kto szuka ciekawych skansenów w Polsce, powinien odwiedzić nasz zamek w Pszczynie, by przekonać się, jak wyglądało prawdziwe życie w Średniowieczu. W weekend 10-11 lutego urządziliśmy ostatnią w tym roku imprezę karnawałową na Śląsku. W salach pszczyńskiego zamku odbywały się dworskie zabawy, czyli hulanki i swawole! Animatorzy z Pszczyny zadbali zarówno o tradycyjne, jak i jedyne w swoim rodzaju, karnawałowe atrakcje dla dzieci. Na stołach królowała kuchnia polska i włoska w Pszczynie, w tym cielęcina i nasza wyjątkowa, średniowieczna pizza. Zobaczcie sami, co się działo w Warowni w weekend i dołączcie do nas podczas kolejnych imprez rodzinnych na Śląsku.  


W miniony weekend żegnaliśmy karnawał w dworskim stylu. Przybyli rycerze oraz książęta, którzy wraz z księżniczkami dawne tańce prezentowali. A kto rycerzom podpadł, tego w dybach zamykali. Nie zabrakło wesołych historii i zabaw. Co się działo zobaczcie sami.


Najnowsze galerie imprez


‹ zobacz wszystkie galerie imprez