CAŁKOWITA REZERWACJA LOKALU

W sobotę 25 maja 2019 r. Warownia będzie nieczynna w związku z całkowitą rezerwacją lokalu. Przepraszamy i zapraszamy w pozostałe dni.

GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI

WT-CZW: 12:00 - 20:00
PT: 12:00 - 21:00
SB: 11:00 - 21:00
ND: 11:00 - 20:00
PON: nieczynne

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy

Zamek, imprezy, restauracja

Oceń imprezę
Brak oceny

To, co chłop z pola zwiózł

2017-09-2/3

Chociaż wakacje dobiegły końca, sezon na imprezy w Pszczynie trwa w najlepsze – przynajmniej w pszczyńskiej Warowni. W pierwszy weekend września, urządziliśmy w naszej restauracji imprezę dla dzieci z żywymi lekcjami historii, które w ciągu roku szkolnego przyciągają do nas szkoły i przedszkola z całego Śląska. Przybyły do nas rodziny z Pszczyny, Tychów, Katowic, Bielska-Białej, Żor, Piasku, Goczałkowic, Kobióra i innych, śląskich krain, by poznać życie średniowiecznych chłopów, wziąć udział w staropolskich dożynkach i przyjrzeć się z bliska pracy… pszczół. Dzieci i dorośli smakowali w miodach z zaprzyjaźnionej pasieki oraz w tradycyjnych, polskich obiadach w Pszczynie. Jako, że wrzesień nadszedł, na stołach królowały potrawy z grzybami oraz desery ze świeżych jabłek. Zobaczcie zdjęcia i sprawdźcie kalendarz imprez na Śląsku.


Na zakończenie wakacji do Warowni przybyło mnóstwo Gości, by świętować średniowieczne dożynki. Pyszności zajadano, trunków kosztowano, mnóstwo atrakcji dla małych i dużych Przybyszów przygotowano. Zobaczcie sami jak to wszystko wyglądało.


Najnowsze galerie imprez


‹ zobacz wszystkie galerie imprez