GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI

WT-CZW: 12:00 - 18:00
PT: 12:00 - 20:00
SB-ND: 11:00 - 20:00
ŚWIĘTA: 11:00 - 20:00

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy
Zamek, imprezy, restauracja
Oceń imprezę
Brak oceny

Bal karnawałowy dla dzieci

2014-01-10

Każdego roku, z okazji karnawału, restauracje na Śląsku wyprawiają huczne imprezy. Warownia, oprócz tradycyjnego balu karnawałowego dla dorosłych, zorganizowała wyjątkowy bal dla dzieci w Pszczynie, na który zaprosiła małe księżniczki i rycerzy z woj. śląskiego (i nie tylko). Przybyli goście z Tychów, Bielska-Białej, Goczałkowic, Czechowic-Dziedzic, Kobióru, a nawet z nieco bardziej odległych Katowic. Pszczyńskie sale balowe wypełniły się wspaniałymi kostiumami, całą tęczą kolorów i gromkim śmiechem małych przybyszów. Odbyło się mnóstwo zabaw i animacji. Przygotowaliśmy specjalne, dziecięce menu. Imprezy dla dzieci w Pszczynie to nasza specjalność! Sprawdźcie sami, co działo się w pszczyńskim zamku 10 stycznia...


Z grzecznym ukłonem z uśmiechem radości powitaliśmy wszystkich gości. I księżniczki i rycerzy a nawet żołnierzy. Różne zwierzątka i postacie też były i się świetnie bawiły.

Karnawału czas nastał, a więc konkursów i zabaw dla dzieci było nie mało. Makijaże pięknie się świeciły a maski karnawałowe twarze zdobiły. Z nieba cukierki leciały i zabawę dzieciom umilały. Nawet nasz zacny gość zawitał co Warownisiem się zwie i razem z dziećmi pokazał jak się tańcuje.


Najnowsze galerie imprez


‹ zobacz wszystkie galerie imprez