Warownia nieczynna do odwołania

Informujemy, że Warownia Pszczyńskich Rycerzy pozostaje zamknięta aż do odwołania.

GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI

NIECZYNNE DO ODWOŁANIA

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy
Zamek, imprezy, restauracja
Oceń imprezę
Brak oceny

Bal karnawałowy dla dzieci

2014-01-10

Każdego roku, z okazji karnawału, restauracje na Śląsku wyprawiają huczne imprezy. Warownia, oprócz tradycyjnego balu karnawałowego dla dorosłych, zorganizowała wyjątkowy bal dla dzieci w Pszczynie, na który zaprosiła małe księżniczki i rycerzy z woj. śląskiego (i nie tylko). Przybyli goście z Tychów, Bielska-Białej, Goczałkowic, Czechowic-Dziedzic, Kobióru, a nawet z nieco bardziej odległych Katowic. Pszczyńskie sale balowe wypełniły się wspaniałymi kostiumami, całą tęczą kolorów i gromkim śmiechem małych przybyszów. Odbyło się mnóstwo zabaw i animacji. Przygotowaliśmy specjalne, dziecięce menu. Imprezy dla dzieci w Pszczynie to nasza specjalność! Sprawdźcie sami, co działo się w pszczyńskim zamku 10 stycznia...


Z grzecznym ukłonem z uśmiechem radości powitaliśmy wszystkich gości. I księżniczki i rycerzy a nawet żołnierzy. Różne zwierzątka i postacie też były i się świetnie bawiły.

Karnawału czas nastał, a więc konkursów i zabaw dla dzieci było nie mało. Makijaże pięknie się świeciły a maski karnawałowe twarze zdobiły. Z nieba cukierki leciały i zabawę dzieciom umilały. Nawet nasz zacny gość zawitał co Warownisiem się zwie i razem z dziećmi pokazał jak się tańcuje.


Najnowsze galerie imprez


‹ zobacz wszystkie galerie imprez