Warownia nieczynna do odwołania

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami, Warownia jest nieczynna od odwołania. Liczymy na szybką poprawę sytuacji epidemiologicznej i życzymy dużo zdrowia. Do zobaczenia!

GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI

NIECZYNNE DO ODWOŁANIA

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy
Zamek, imprezy, restauracja
Oceń imprezę
Brak oceny

Bajki, baśnie i legendy

2016-01-30/31

W ostatni weekend stycznia, do naszej restauracji w Pszczynie przyjechali mali i duzi goście z Pszczyny, Tychów, Katowic, Bielska-Białej, Żor, Bierunia, Czechowic-Dziedzic i innych krain Śląska, by dowiedzieć się co nieco o najwspanialszych bajkach, baśniach i legendach wszechczasów. Animacje w restauracji odbywały się przez całe dwa dni. W salach zamku w Pszczynie pojawiła się Królewna Śnieżka, Roszpunka, Gargamel z kotem Klakierem, smerfy, wiedźma, a nawet… Bolek i Lolek! Atrakcje dla dzieci na Śląsku czekały w ten weekend nie lada. Dziatwa uczyła się malować bajkowe postaci i słuchała z uwagą, jak królowa czytała baśnie. Zobaczcie, jak bawiliśmy się podczas imprezy rodzinnej w Pszczynie pt. „Baśnie, bajki i legendy”.


Hejże, jak baśniowo! A cóż to za księżniczka z długim warkoczem? Przecież to Roszpunka do nas przybyła i zabaw dla dziatwy kilka przygotowała. Zjawiła się również Królewna Śnieżka, która tańca krasnali uczyła. Gargamel zaś, z pomocą dzieci, Klakiera przyszedł nakarmić - w końcu to niesforny kot! Później sam zgłodniał i łapał smerfiki małe. Wiedźma otruć jabłkiem niejednego chciała i do udziału w konkurencji chętnych znalazła. Duzi i mali bajki sobie przypomnieli, odpowiadając na pytania, a w nagrodę pyszny puchar lodów dostali. Z pobliskiego miasta, Bolek przywędrował i swego brata Lolka poszukiwał. Dzieci zaś uczyły się, jak rysować bajkowe postacie i razem z nami do baśniowego świata zaglądnęły, gdzie im księżna piękne baśnie czytała.


Najnowsze galerie imprez


‹ zobacz wszystkie galerie imprez