Ponowne otwarcie 6 czerwca

Począwszy od soboty 6 czerwca, Warownia będzie czynna w weekendy i święta. Animacje zostają wstrzymane do odwołania. Zapraszamy!

GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI

OD 6 CZERWCA ZAPRASZAMY W WEEKENDY I ŚWIĘTA

SB: 11:00 - 20:00
ND: 11:00 - 20:00
PON-PT: nieczynne (nie dot. świąt)

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy
Zamek, imprezy, restauracja
Oceń imprezę
Brak oceny

Babski Sabat

2013-10-18

Kiedy noc chłodna nastała, a księżyc nieubłaganie zmierzał ku pełni, do Warowni Pszczyńskich Rycerzy przybyły damy, gdyż Babski Sabat przyszło im świętować.

Jako, że święto to należy do wyjątkowych, również atrakcje do takowych można zaliczyć. I takoż rozpoczęliśmy świętowanie od zacnych tańców na rozgrzewkę. Jednak im dłużej noc trwała, tym więcej czaru się wznosiło nad Warownią. Piękne nimfy pojawiły się w jedynych w swoim rodzaju kreacjach nie z tego świata, a twarze ich były przyozdobione boskim pyłem, które specjalnie na tę okazję przygotowały wróżki. Gdy już niewieście poczucie estetyki zostało zaspokojone, na zamku pojawili się rycerze, którzy walcząc niczym dawni tytani wzniecali grzmoty i błyskawice, aż się Warownia zatrzęsła w posadach. Im bliżej północy, tym więcej namiętności i pasji, i można było podziwiać posągowe ciała tancerzy pląsających między niewiastami ku ich uciesze. Następnie dwóch hiszpańskich szermierzy stanęło w szranki wprawiając kobiety w szybsze bicie serca, a na sali słychać było gromkie: 'Oollleeee!!!'. A gdy już swawole nieuchronnie zbliżały się ku końcowi, wiele spośród uczestniczek tej magicznej nocy dzierżyło w swoich rękach wspaniałe dary, które wręczył im mag.

Już zaczynało świtać, a na zamku wciąż słychać było muzykę i można było zobaczyć tańcujące rusałki...


Najnowsze galerie imprez


‹ zobacz wszystkie galerie imprez