Warownia nieczynna do odwołania

Informujemy, że Warownia Pszczyńskich Rycerzy pozostaje zamknięta aż do odwołania.

GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI

NIECZYNNE DO ODWOŁANIA

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy
Zamek, imprezy, restauracja
Oceń imprezę
Brak oceny

Andrzejki 2017

2017-11-25

Co roku, w ostatni weekend listopada, w naszej restauracji w Pszczynie odbywają się Andrzejki na Śląsku dla dorosłych oraz andrzejkowa impreza otwarta dla dzieci. W sobotę 25 listopada, w salach śląskiego zamku gościliśmy Damy i Jegomościów z Pszczyny, Czechowic-Dziedzic, Katowic, Bielska-Białej, Tychów, Kobióra, Żor, Bierunia, Krakowa i innych miast, którzy chcieli poznać swą przyszłość i doskonale bawić się całą noc. Do białego rana odbywały się animacje dla dorosłych w restauracji. Były wróżby, tańce i hulańce oraz tradycyjne, andrzejkowe konkursy i zabawy. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z Andrzejek 2017 oraz do przybycia na Andrzejki 2018 w Pszczynie.


W ostatnią sobotę listopada, mimo straży u bram, magia do zamku wtargnęła. Dobra zabawa wszystkich Gości opanowała. Wielka uczta już czekała. Atrakcji było co niemiara - lanie wosku, animacje i pokaz magicznych sztuczek. Tańców końca nie było. Zobaczcie sami co w andrzejkową noc w naszym zamczysku się wydarzyło.


Chcesz otrzymać bezpłatny dostęp do wszystkich zdjęć z imprezy?

  • Prześlij nam swój adres e-mail na info@warownia.com.pl (o ile nie podałeś go podczas imprezy).
  • W ciągu kilku tygodni od wydarzenia (na ogół 1-3) otrzymasz na podany adres e-mail link do systemu z wszystkimi zdjęciami - pamiętaj, by sprawdzić folder spam. Dostęp do zdjęć mogą uzyskać tylko uczestnicy danej imprezy.

Najnowsze galerie imprez


‹ zobacz wszystkie galerie imprez