zapraszamy ponownie!

Już 24 września zapraszamy Państwa na nowe otwarcie Warowni!

GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI

NIECZYNNE DO ODWOŁANIA

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy
Zamek, imprezy, restauracja

Andrzejki 2017

2017-11-25

Co roku, w ostatni weekend listopada, w naszej restauracji w Pszczynie odbywają się Andrzejki na Śląsku dla dorosłych oraz andrzejkowa impreza otwarta dla dzieci. W sobotę 25 listopada, w salach śląskiego zamku gościliśmy Damy i Jegomościów z Pszczyny, Czechowic-Dziedzic, Katowic, Bielska-Białej, Tychów, Kobióra, Żor, Bierunia, Krakowa i innych miast, którzy chcieli poznać swą przyszłość i doskonale bawić się całą noc. Do białego rana odbywały się animacje dla dorosłych w restauracji. Były wróżby, tańce i hulańce oraz tradycyjne, andrzejkowe konkursy i zabawy. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z Andrzejek 2017 oraz do przybycia na Andrzejki 2018 w Pszczynie.


W ostatnią sobotę listopada, mimo straży u bram, magia do zamku wtargnęła. Dobra zabawa wszystkich Gości opanowała. Wielka uczta już czekała. Atrakcji było co niemiara - lanie wosku, animacje i pokaz magicznych sztuczek. Tańców końca nie było. Zobaczcie sami co w andrzejkową noc w naszym zamczysku się wydarzyło.


Chcesz otrzymać bezpłatny dostęp do wszystkich zdjęć z imprezy?

  • Prześlij nam swój adres e-mail na info@warownia.com.pl (o ile nie podałeś go podczas imprezy).
  • W ciągu kilku tygodni od wydarzenia (na ogół 1-3) otrzymasz na podany adres e-mail link do systemu z wszystkimi zdjęciami - pamiętaj, by sprawdzić folder spam. Dostęp do zdjęć mogą uzyskać tylko uczestnicy danej imprezy.

Najnowsze galerie imprez


‹ zobacz wszystkie galerie imprez