CAŁKOWITA REZERWACJA LOKALU

W sobotę 25 maja 2019 r. Warownia będzie nieczynna w związku z całkowitą rezerwacją lokalu. Przepraszamy i zapraszamy w pozostałe dni.

GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI

WT-CZW: 12:00 - 20:00
PT: 12:00 - 21:00
SB: 11:00 - 21:00
ND: 11:00 - 20:00
PON: nieczynne

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy

Zamek, imprezy, restauracja

Oceń imprezę
Brak oceny

Andrzejki

2016-11-26

Andrzejki w Pszczynie, zgodnie z coroczną tradycją, zorganizowaliśmy w ostatnią sobotę listopada. Na tegoroczny bal andrzejkowy na zamek przybyli Goście z różnych miast Śląska, m.in. z: Katowic, Czechowic-Dziedzic, Pszczyny, Bielska-Białej, Bierunia, Żor i Kobióra. W salach naszej restauracji w Pszczynie do późnych godzin nocnych odbywały się wróżby andrzejkowe, animacje, konkurencje i tańce. Pokazaliśmy, że Warownia to nie tylko restauracja na Śląsku dla dzieci – moc atrakcji czeka u nas także na dorosłych. Sami zobaczcie, jak się bawiliśmy i za rok przybądźcie do nas na Andrzejki 2017 w Pszczynie.


W sobotni wieczór magia zamek opanowała. Na Gości wielka uczta czekała. Andrzejki rozpoczęliśmy, zgodnie z tradycją, od przysięgi. Co przysięgano? Znakomitą zabawę! Wszak w zamczysku na każdym kroku czekały atrakcje. Były czarownice, co przyszłość przepowiadały, tańce średniowieczne i współczesne, animacje i pokazy. Co się działo, zobaczcie sami, a za rok bawcie się razem z nami!


Najnowsze galerie imprez


‹ zobacz wszystkie galerie imprez