GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI

WT-CZW: 12:00 - 18:00
PT: 12:00 - 20:00
SB-ND: 11:00 - 20:00
ŚWIĘTA: 11:00 - 20:00

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy
Zamek, imprezy, restauracja
Oceń imprezę
Brak oceny

Andrzejki

2014-11-29

Każdego roku, w ostatnią sobotę listopada, restauracje na Śląsku urządzają Andrzejki. Tak też nasza restauracja w Pszczynie postąpiła i wielki bal andrzejkowy wyprawiła. Na balu dorośli się bawili, natomiast andrzejkowe atrakcje dla dzieci w ciągu dnia czekały. Imprezy w Pszczynie to nasza specjalność, więc gości naszych zawieść nie mogliśmy. Były animacje, pokazy, wróżby, tańce i hulańce. Na stołach królowały dania kuchni świata – kuchnia polska, włoska, litewska i czeska oraz wyborne tunki, bowiem miody pitne w Pszczynie produkujemy. Każdy mógł ich zakosztować. Zobaczcie, jak wyglądały Andrzejki w Pszczynie 2014 oraz sprawdźcie, jakie imprezy w Pszczynie czekają na Was w zamku jeszcze w tym roku.


Istnieje w roku taka noc magiczna, kiedy wróżby mają ogromna moc - to Andrzejki! Kto do Warowni przybył, ten z pewnością z dobrą wróżbą wyszedł, bo cyganki i czarownice wszystkich swych mocy użyły. Nie obyło się bez przedniej zabawy! Tańce, hulanki, swawole. Ach, czego to warowne mury tej nocy nie widziały?!

Piękna Arteniks taniec brzucha zaprezentowała, a Alladyn dla niej wręcz na głowie stanął i cuda wyczyniał. Żeby tego było mało, odwiedziła nas Cleo i z przebojem "My Słowianie" wdarła się na salę, by porwać gości do zabawy. A kto nie był, niech zdjęcia teraz zobaczy i za rok do nas przybędzie!


Najnowsze galerie imprez


‹ zobacz wszystkie galerie imprez