Warownia nieczynna do odwołania

Informujemy, że Warownia Pszczyńskich Rycerzy pozostaje zamknięta aż do odwołania.

GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI

NIECZYNNE DO ODWOŁANIA

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy
Zamek, imprezy, restauracja
Oceń imprezę
Brak oceny

Andrzejki

2014-11-29

Każdego roku, w ostatnią sobotę listopada, restauracje na Śląsku urządzają Andrzejki. Tak też nasza restauracja w Pszczynie postąpiła i wielki bal andrzejkowy wyprawiła. Na balu dorośli się bawili, natomiast andrzejkowe atrakcje dla dzieci w ciągu dnia czekały. Imprezy w Pszczynie to nasza specjalność, więc gości naszych zawieść nie mogliśmy. Były animacje, pokazy, wróżby, tańce i hulańce. Na stołach królowały dania kuchni świata – kuchnia polska, włoska, litewska i czeska oraz wyborne tunki, bowiem miody pitne w Pszczynie produkujemy. Każdy mógł ich zakosztować. Zobaczcie, jak wyglądały Andrzejki w Pszczynie 2014 oraz sprawdźcie, jakie imprezy w Pszczynie czekają na Was w zamku jeszcze w tym roku.


Istnieje w roku taka noc magiczna, kiedy wróżby mają ogromna moc - to Andrzejki! Kto do Warowni przybył, ten z pewnością z dobrą wróżbą wyszedł, bo cyganki i czarownice wszystkich swych mocy użyły. Nie obyło się bez przedniej zabawy! Tańce, hulanki, swawole. Ach, czego to warowne mury tej nocy nie widziały?!

Piękna Arteniks taniec brzucha zaprezentowała, a Alladyn dla niej wręcz na głowie stanął i cuda wyczyniał. Żeby tego było mało, odwiedziła nas Cleo i z przebojem "My Słowianie" wdarła się na salę, by porwać gości do zabawy. A kto nie był, niech zdjęcia teraz zobaczy i za rok do nas przybędzie!


Najnowsze galerie imprez


‹ zobacz wszystkie galerie imprez