zapraszamy ponownie!

Już 24 września zapraszamy Państwa na nowe otwarcie Warowni!

GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI

NIECZYNNE DO ODWOŁANIA

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy
Zamek, imprezy, restauracja

Galeria / Wesele w Warowni

Wesele w Pszczynie

Uczcij swój ślub w średniowiecznym zamku w Pszczynie – w baśniowym lub tradycyjnym stylu. W Warowni Pszczyńskich Rycerzy spełnią się Twoje marzenia. Sale weselne dekorujemy zgodnie z życzeniem Państwa Młodych. Przygotowujemy indywidualne scenariusze przyjęć weselnych. Oferujemy wykwintne menu weselne. Malowniczy plener i tarasy widokowe tworzą unikalne tło dla sesji zdjęciowych, zwłaszcza po zapadnięciu zmroku (zobacz galerię Warownia nocą).

Dysponujemy trzema stylowymi salami weselnymi, rozmieszczonymi na trzech kondygnacjach zamku. Aby sprawdzić dostępność sali w preferowanym terminie lub zadać pytanie, dotyczące organizacji wesela i innych imprez okolicznościowych, prosimy o wypełnienie formularza w zakładce Kontakt. W sezonie letnim, istnieje możliwość zorganizowania ślubu i wesela w plenerze (na Polu Bitewnym). Zapraszamy do organizacji wymarzonego wesela na Śląsku.

Rozbudowaną galerię ślubną znajdziesz także na naszym Facebooku.


Zacny Wędrowcze

Zwiedzając nasz zamek wirtualnie, poznaj także inne, ekscytujące zakątki Warowni.

 

Sesje zdjęciowe

Sesje zdjęcioweWarownia stanowi niezwykle efektowne i intrygujące tło dla różnorodnych sesji zdjęciowych – modowych, ślubnych czy artystycznych.

Nasze jadło

nasze-jadlo.jpgPod czujnym okiem Kuchmistrza, powstają rarytasy kuchni polskiej, śląskiej, litewskiej, czeskiej i włoskiej. Menu nierozerwalnie wiąże się z historią Warowni.

Warownia nocą

Warownia nocąGdy nastaje zmrok, mury Warowni zaczyna otaczać aura tajemniczości i magii.