zapraszamy ponownie!

Już 24 września zapraszamy Państwa na nowe otwarcie Warowni!

GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI

NIECZYNNE DO ODWOŁANIA

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy
Zamek, imprezy, restauracja

Konkurs na Dzień Dziecka - WYNIKI

Zadaniem uczestników konkursu było dokończenie zdania "Moje dziecko nauczyło mnie...". Rodzinne zaproszenie na Dzień Dziecka w Warowni wygrała Pani Ewelina. Zwycięska odpowiedź:

"Iść pod wiatr z uśmiechniętą minką, wychodzić z domu przy -20 i lizać zmarznięty śnieg, uśmiechać się do dżdżownicy i mówić jej jaka jest piękna. Nauczyło mnie patrzeć na świat z perspektywy dziecka, wracać do dziecinnych zabaw i czerpać z nich frajdę od nowa. Kochać innych bezgranicznie i bez selekcji - tylko dziecko tak potrafi i za to go bardzo kocham" /Ewelina Kukla/

Wszystkie lekcje dzieci są unikalne i bezcenne, dlatego obrady jury były wyjątkowo długie i trudne. Otrzymaliśmy ponad 50 zgłoszeń. Gratulujemy Pani Ewelinie, a wszystkim serdecznie dziękujemy za udział. Szczegóły zakończonej zabawy poniżej.


"Moje dziecko nauczyło mnie..."

Dokończ zdanie w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku i wygraj rodzinne zaproszenie (2+1) na Dzień Dziecka w Pszczynie, który odbędzie się w Warowni 4 czerwca 2017. Na zgłoszenia czekamy do 31 maja 2017 (środa) do godz. 8:00.

Szczegóły i regulamin »

Konkurs Dzień Dziecka w Pszczynie