Warownia nieczynna do odwołania

Informujemy, że Warownia Pszczyńskich Rycerzy pozostaje zamknięta aż do odwołania.

GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI

NIECZYNNE DO ODWOŁANIA

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy
Zamek, imprezy, restauracja
Oceń stronę
Brak oceny

Konkurs na Dzień Dziecka - WYNIKI

Zadaniem uczestników konkursu było dokończenie zdania "Moje dziecko nauczyło mnie...". Rodzinne zaproszenie na Dzień Dziecka w Warowni wygrała Pani Ewelina. Zwycięska odpowiedź:

"Iść pod wiatr z uśmiechniętą minką, wychodzić z domu przy -20 i lizać zmarznięty śnieg, uśmiechać się do dżdżownicy i mówić jej jaka jest piękna. Nauczyło mnie patrzeć na świat z perspektywy dziecka, wracać do dziecinnych zabaw i czerpać z nich frajdę od nowa. Kochać innych bezgranicznie i bez selekcji - tylko dziecko tak potrafi i za to go bardzo kocham" /Ewelina Kukla/

Wszystkie lekcje dzieci są unikalne i bezcenne, dlatego obrady jury były wyjątkowo długie i trudne. Otrzymaliśmy ponad 50 zgłoszeń. Gratulujemy Pani Ewelinie, a wszystkim serdecznie dziękujemy za udział. Szczegóły zakończonej zabawy poniżej.


"Moje dziecko nauczyło mnie..."

Dokończ zdanie w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku i wygraj rodzinne zaproszenie (2+1) na Dzień Dziecka w Pszczynie, który odbędzie się w Warowni 4 czerwca 2017. Na zgłoszenia czekamy do 31 maja 2017 (środa) do godz. 8:00.

Szczegóły i regulamin »

Konkurs Dzień Dziecka w Pszczynie