GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI

WT-CZW: 12:00 - 18:00
PT: 12:00 - 20:00
SB-ND: 11:00 - 20:00
ŚWIĘTA: 11:00 - 20:00

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy
Zamek, imprezy, restauracja
Oceń stronę
Brak oceny

Konkurs na Dzień Dziecka - wyniki

"Gdybym na jeden dzień mógł/mogła stać się znowu dzieckiem..." - każdy z naszych fanów na Facebooku miał okazję, by na moment powrócić do wspomnień z dzieciństwa, a przy okazji wygrać zaproszenie o wartości 100 zł.

Dzień Dziecka to jedna z najbardziej wyczekiwanych imprez w Warowni. Daliśmy możliwość każdemu na moment poczuć się dzieckiem, organizując konkurs na naszym profilu Facebook. Najciekawiej dokończone zdanie "Gdybym na jeden dzień mógł/mogła stać się znowu dzieckiem...", wygrywało zaproszenie o wartości 100 zł do wykorzystania w naszej restauracji. Napłynęło w krótkim czasie mnóstwo zgłoszeń i wybór najlepszego był naprawdę trudny. Zwycięzca może być niestety tylko jeden, zgodnie z rycerską zasadą. Wybór jury padł na damę Joannę:

"Gdybym na jeden dzień mogła stać się znowu dzieckiem... to przyszłabym do Warowni trzymając mamę za kieckę, tatę zaś za rękaw i piszcząc z radości zjadłabym wszystkie tamtejsze słodkości. A w wyobraźni byłabym królewną, na sobie miałabym sukienkę zwiewną no i czekałabym na swych rycerzy spoglądając z okna tej warownej wieży. Wszystko to niestety, jest wspaniałym snem, czasu już nie cofnę, to na pewno wiem."

Piękne, prawda? Gratulujemy Pani Joannie wygranej, a wszystkim, którzy wzięli udział w naszej zabawie, dziękujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.

ODWIEDŹ PROFIL WAROWNI TERAZ ›

konkurs-warownia-dzien-dziecka-2018.jpg