Warownia nieczynna do odwołania

Informujemy, że Warownia Pszczyńskich Rycerzy pozostaje zamknięta aż do odwołania.

GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI

NIECZYNNE DO ODWOŁANIA

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy
Zamek, imprezy, restauracja
Oceń stronę
Brak oceny

Koncertowa wiosna w Warowni

11 kwietnia i 15 maja, w salach Warowni odbędą się koncerty fenomenalnych, polskich artystów. Koncerty zorganizowane w kameralnej restauracji w Pszczynie gwarantują niezapomniane widowisko. W kwietniu, usłyszycie pełną emocji muzykę kameralną w wykonaniu KidBrown Duo. W maju, zapraszamy na 1,5h show w iście amerykańskim stylu z udziałem Duetu Fortepianów Dwóch.

KidBrown Duo to dwa głosy i pianino poprzeplatane dźwiękami saksofonu, dające kojący, a zarazem zaskakujący efekt. Muzyka KidBrown to kompozycje własne w języku polskim, z pogranicza soulu, jazzu i funka, ze sporą dozą improwizacji.

Kid Brown - koncert kameralny w WarowniZobacz szczegóły koncertu i kup bilet>>


Duet Fortepianów Dwóch to spotkanie dwóch pianistów – Tomasza Pali i Grzegorza Kasperczyka - muzyków o niezwykłym poczuciu humoru, które zaowocowało pomysłem stworzenia duetu fortepianowego. Muzyka i wirtuozeria wykonawcza jest dla nich także pretekstem do zabawy. Artyści łączą style od muzyki klasycznej przez rock’n’rolla do muzyki biesiadnej i disco-polo, nie tracąc przy tym smaku w budowaniu żartu muzycznego. Żartu w dobrym stylu.

Duet fortepianów dwóch

Zobacz szczegóły koncertu i kup bilet>>


Bilety w cenie 40zł (przedsprzedaż) lub 50zł (w przeddzień i w dniu koncertu) można kupić online lub zarezerwować pod nr tel. 609 820 939.