zapraszamy ponownie!

Już 24 września zapraszamy Państwa na nowe otwarcie Warowni!

GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI

NIECZYNNE DO ODWOŁANIA

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy
Zamek, imprezy, restauracja

Koncertowa wiosna w Warowni

11 kwietnia i 15 maja, w salach Warowni odbędą się koncerty fenomenalnych, polskich artystów. Koncerty zorganizowane w kameralnej restauracji w Pszczynie gwarantują niezapomniane widowisko. W kwietniu, usłyszycie pełną emocji muzykę kameralną w wykonaniu KidBrown Duo. W maju, zapraszamy na 1,5h show w iście amerykańskim stylu z udziałem Duetu Fortepianów Dwóch.

KidBrown Duo to dwa głosy i pianino poprzeplatane dźwiękami saksofonu, dające kojący, a zarazem zaskakujący efekt. Muzyka KidBrown to kompozycje własne w języku polskim, z pogranicza soulu, jazzu i funka, ze sporą dozą improwizacji.

Kid Brown - koncert kameralny w WarowniZobacz szczegóły koncertu i kup bilet>>


Duet Fortepianów Dwóch to spotkanie dwóch pianistów – Tomasza Pali i Grzegorza Kasperczyka - muzyków o niezwykłym poczuciu humoru, które zaowocowało pomysłem stworzenia duetu fortepianowego. Muzyka i wirtuozeria wykonawcza jest dla nich także pretekstem do zabawy. Artyści łączą style od muzyki klasycznej przez rock’n’rolla do muzyki biesiadnej i disco-polo, nie tracąc przy tym smaku w budowaniu żartu muzycznego. Żartu w dobrym stylu.

Duet fortepianów dwóch

Zobacz szczegóły koncertu i kup bilet>>


Bilety w cenie 40zł (przedsprzedaż) lub 50zł (w przeddzień i w dniu koncertu) można kupić online lub zarezerwować pod nr tel. 609 820 939.